Ošetření pleti

Ošetření pleti pomocí kosmetiky MESMERIE

Vstupte do světa zdravé, mladé a krásné pleti. Získejte profesionální dermální ošetření pleti bez parabenů, parafínu, syntetické parfemace a petrolea inovativní značkou MESMERIE – puissance de la beauté. Dermální kosmetika Mesmerie neřeší pouze následky, ale zejména příčiny vzniku problémů pleti.

Kosmetická chirurgie bez skalpelu pro zdravou, mladou a krásnou pokožku a intenzivní omlazení.


Základní složkou všech profesionálních produktů je inovativní patentovaná 3D CUBE kyselina hyaluronová s 3 molekulárními hmotnostmi a OXYGEN intenzivní kyslíková infuze. Hloubková několikavrstvá hydratace a okysličení pleti zajistí maximální průnik vysoce koncentrovaných aktivních látek. 3D CUBE a OXYGEN zajistí pleti dlouhodobý anti aging a prevenci vzniku problémů pleti. Aktivní látky s vysokou koncentrací zpracované nanotechnologií jsou zárukou intenzivního řešení již vzniklých problémů pleti. MESMERIE je dermální kosmetikou, které řeší příčiny i problémy v jednom ošetření.


Základní indikací je zajistit pleti prevenci vzniku problémů a intenzivní řešení již vzniklých problémů. Profesionálním řešením získáte 3 v 1 – prevenci, řešení problémů pleti a ochranu.

 • Intenzivní hydratace a tonizace

 • Hloubková buněčná obnova

 • Ochrana proti volným radikálům z okolního prostředí

 • Prokolagenová dvousložková stimulace kolagenu typu 1 a 3 (prokolagenu)

 • Stimulace produkce elastinu,

 • Redukce tvorby melaninu

 • Výrazná redukce ochablosti pleti a redukce vrásek

 • Intenzivní hydratace 3 vrstev pleti

 • Hloubkové okysličení pleti s patentovaným molekulárním kyslíkem ve formě kyslíkové infuze

 • Sjednocení barvy pleti, redukce pigmentace a depigmentace

 • Potlačení zánětlivých procesů aknózní pleti s normalizací problematické pleti

 • Zpevnění cévní stěny, výrazná ochrana proti vzniku rozšířených žilek


Italská značka MESMERIE byla uvedena na trh v roce 2010 a od té doby ji používá více než 2000 estetických a laserových klinik, kosmetických salonů a beauty center, které chtějí svým klientkám přinášet nejen relaxaci, ale špičkové okamžité výsledky v péči o pleť, které jsou založeny na odborném výzkumu a použití aktivních složek nejnovější generace.

Kosmetická chirugie Dermokosmetika MESMERIE je plná aktivních přísad v nejúčinnějších kombinacích. Okamžitých a dlouhotrvajících účinků je dosaženo synchronním působením aktivních produktů a profesionálních dermálních přístrojů, čímž je zajištěn maximální průnik vysoce koncentrovaných aktivních látek do pleti. Ošetření lze však provádět i bez přístrojů. Jedinečnými postupy profesionální péče, kterou jsou kombinovány s unikátní klientskou péči je dosaženo maximálních účinků v péči o pleť každé naší klientky.

Skutečná revoluce v péči o pleť

Díky modernímu životnímu stylu, rychlému tempu, stresu a špatné výživě trpí krása a zdraví každého z nás. Proto společnost Mesmerie Professional zahajuje skutečnou revoluci v oblasti péče o pleť! Profesionální ošetření jsou bezbolestná, nezpůsobují zarudnutí pokožky ani její poškození a lze je aplikovat na všechny typy pleti, včetně pleti citlivé a stárnoucí.